Als je weet wat je doelgroep nodig heeft of tegen welke problemen ze aanlopen…
Dan is verkopen een piece of cake.
Komt dit je bekend voor?
Slaan je producten of diensten niet aan zoals je had verwacht? Of vallen de verkoopcijfers tegen? Grote kans dat je een andere kijk hebt op je eigen aanbod dan je potentiële klanten. Door methodes toe te passen uit de designwereld, kunnen we al zeer vroeg je producten of diensten beter gaan afstemmen op je doelgroep. Een klantgericht aanbod, dat verkoopt.
storytelling
storytelling


doelgroepanalyse
Je klanten écht leren kennen, dat werpt vroeg of laat zijn vruchten af. Een doelgroepanalyse laat toe om je beter te kunnen inleven in je doelgroep. Aan de hand van persona’s brengen we de behoeftes en de problemen die ze ervaren in kaart. Op deze manier kun je je producten of diensten gaan verfijnen, doelgerichter gaan communiceren en wordt verkopen werkelijk a piece of cake.
customer journey opstellen
doelgroepanalyse
Je klanten écht leren kennen, dat werpt vroeg of laat zijn vruchten af. Een doelgroepanalyse laat toe om je beter te kunnen inleven in je doelgroep. Aan de hand van persona’s brengen we de behoeftes en de problemen die ze ervaren in kaart. Op deze manier kun je je producten of diensten beter gaan afstemmen op je klanten en doelgerichter gaan communiceren. Zo wordt verkopen werkelijk een piece of cake.
customer journey opstellen
lancering nieuw product of dienst
lancering nieuw product of dienst


training & workshops
Je klanten steeds centraal te zetten. Hoe integreer je zoiets binnen je onderneming? Om deze uitdaging aan te gaan, stellen we begeleidingstrajecten op om van klantgericht denken en handelen een gewoonte te maken binnen de hele organisatie. Liever in de vorm van een inspiratiesessie voor jezelf en/of collega’s? We delen graag onze ervaringen en best practices vanuit de verschillende sectoren.
training & workshops
